Архів: рік 2011

* * *

* Новорічні конкурси
* Тиждень КС 2011
* Тероризму - ні!
* Вивчаючи Конституцію
* День збройних сил України
* День боротьби зі СНІДом
* Екологічний бумеранг
* Березне 2011
* День студента 2011
* Тиждень РТ
* Круглий стіл
* Здоровий спосіб життя
* Тиждень АД та ЕУ 2011
* День партизанської слави
* День здоров'я
* 1 вересня 2011
* Випуск 2011
* Фестиваль Європи
* День ЦО
* Русский рок
* Тиждень історії
* Добра багато не буває
* За майбутнє лісу
* Пам'ять про Перемогу
* Місячник з благоустрою
* День відкритих дверей
* Олімпіада з укр.мови
* День космонавтики
* Олімпіада з математики
* 1 квітня
* Екскурсія на Екран УКВ 2
* Тиждень ЕП
* Мініфутбол до 23 лютого
* Тиждень мат.&інформ.
* Екскурсія на Екран УКВ
* Тетянин день у ЧРМТ

Архів 2010...
Архів 2009...
Архів 2007-8...* * *

2011 рік.

Новорічні конкурси до Нового Року 2012!

   Напередодні Нового Року в ЧРМТ визначені переможці новорічних конкурсів.
   Вітаємо переможців конкурсу на кращу новорічну аудиторію:
   - І місце – група ЕП-1104 (керівник групи Лісова М.А.);
   - ІІ місце – група АД-1008 (керівник групи Раємська О.Ю.);
   - ІІІ місце – група КС-1102 (керівник групи Мойсеєнко А.С.) та група РТ-1105 (керівник групи Шелупець В.В.).
   Вітаємо також переможців на кращу новорічну стіннівку:
   - І місце – група ЕУ-1006;
   - ІІ місце – група ЕП-1104;
   - ІІІ місце – група АД-1009 та група АД-1106.

   З НОВИМ РОКОМ!

* * *

Тиждень КС 2011!

   У Чернігівському радіомеханічному технікумі з 5 по 9 грудня проходив тиждень спеціальності "Обслуговування комп'ютерних систем та комплексів" (КС).
   У рамках тижня студенти мали змогу ще раз підтвердити свої вміння та навички, проявити кмітливість і винахідливість.
   Переможцем гри-конкурсу "Слабка ланка" став Почтаренко Євгеній (група КС-0803).
   У конкурсі "Золотий чайник" перемогу отримала збірна першого курсу.
   У шаховому турнірі, який цого року зібрав набагато більше учасників, ніж у попередні роки, перемогу здобув Воробей Артем (КС-1004).
   Усі бажаючі могли переглянути стіннівки та презентації, які були представлені студентами різних курсів. Кращою презентацією визнана презентація групи КС-0903.
   Завершився тиждень спеціальності брейн-рингом та переглядом презентацій. Переможцем брейн-рингу "Інтелект" стала група КС-1002.
   Також на тижні спеціальності було проведено турнір з комп'ютерної гри "Counter-Strike", де перемогла команда групи КС-0807.

Фото дивіться тут: Тиждень КС 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

Терористичній діяльності - ні!

   У Чернігівському радіомеханічному технікумі проводиться інформаційно-просвітницька робота серед студентів, спрямована на несприйняття терористичної діяльності в усіх її формах і проявах.
   Зокрема, 9 грудня 2011р. старший викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Моргун Олексій Олександрович провів бесіду на тему: "Дії населення у випадку одержання інформації про загрозу вчинення терористичного акту!".
   Студенти з цікавістю переглянули навчальні фільми: "Десять найкривавіших терактів XX – XXІ століття", "Оперативні зйомки під час повідомлення про замінування торгового комплексу Метацентру" і зробили висновок, що під час проведення Євро-2012р. можливі нестандартні ситуації, але громадяни України повинні гідно з них виходити.

Фото дивіться тут: Терористичній діяльності - ні! (відкривається у новому вікні).

* * *

Вивчаючи Конституцію!

   З метою популяризації правових знань у Чернігівському радіомеханічному технікумі 7 грудня 2011р. викладачами Дєдович Д.В. та Маханьковою Л.М. проведено брейн-ринг з правознавства на тему: "Вивчаючи Конституцію".
   Студенти ІІ курсу продемонстрували свою ерудованість та знання. Перемогу у наполегливій боротьбі виборола команда групи КС-1002 (капітан команди Мовлян Андрій).

Фото дивіться тут: Вивчаючи Конституцію (відкривається у новому вікні).

* * *

День збройних сил України!

   6 грудня до Дня збройних сил України викладач Чернігівського радіомеханічного технікуму Губко Анатолій Петрович організував та провів спортивно-прикладні змагання.
   Військово-морські сили представила група КС-1101, девіз якої: "Рішучість, мобільність, потужність", а механізовану частину військ – група РТ-1105 з девізом: "Плавучість, раптовість, сила".
   Виховний захід військово-патріотичного спрямування поглибив та розширив знання студентів про службу в Збройних силах України, показав, що армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.
   Отже, студенти прийшли до висновку, що взаємодопомога та колективізм, здоровий спосіб життя – це основне для справжнього захисника Вітчизни, а сила та міць української держави - у єдності армії та народу.
   Проведений захід ще раз підтвердив: Україна – в надійних руках!

Фото дивіться тут: День збройних сил України (відкривається у новому вікні).

* * *

День боротьби зі СНІДом!

   1 грудня в Міжнародний день боротьби зі СНІДом в Чернігівському радіомеханічному технікумі відбулась акція солідарності і допомоги хворим на СНІД, чуму 20-го, а тепер і 21-го століття.
   Студенти і викладачі технікуму носили червону стрічку - символ жалоби за померлими від цієї страшної хвороби, співчуття і підтримки ВІЛ-інфікованих, надії на майбутнє людства без СНІДу.
   Також студенти технікуму і одночасно учасники гурту "К-Ра-Ма-Р" Ярослав Седячко, Валера Седячко, Федір Васюк та Андрій Гусев разом з хлопцями з групи "Don't And Point" виконали для всіх бажаючих концертну програму "Справжня музика. Русский рок", яка пройшла під гаслом "Музика проти СНІДу". В програмі прозвучали як композиції вже відомих рок-груп, так і власні пісні наших молодих рок-колективів. Також в програмі концерту було багато відео- та фотоматеріалів, за допомогою яких глядачі змогли трошки познайомитися з історією рок-музики, подіями і особистостями вітчизняного року.
   Перед початком занять, на перервах та безпосередньо перед концертом всі бажаючі могли пожертвувати невеличку суму на благодійні цілі. Всі зібрані кошти, а це майже півтисячі гривень, будуть перераховані до Обласного центру СНІДу для допомоги хворим та ВІЛ-інфікованим.

Фото дивіться тут: День боротьби зі СНІДом (відкривається у новому вікні).

* * *

Екологічний бумеранг!

   25 листопада 2011р. викладачем Кузьомкою Зінаїдою Миколаївною проведено цікавий виховний захід - інтелектуальну гру "Екологічний бумеранг".
   Студенти груп ЕУ-1006 та ЕУ-1010 продемонстрували свої знання та ерудованість у п'яти турах: розминці, екологічному ерудиціоні, екології та історії, питаннях Чорнобиля та у творчому проекті "Наша планета через 50 років".
   Учасники та глядачі поглибили свої знання з екології, звернули увагу на проблеми довкілля та шляхи покращення навколишнього середовища, замислились, що залишиться після нас нащадкам.
   Члени журі визначили переможця – команду групи ЕУ-1006 (капітан команди Лимаренко Євген).

Фото дивіться тут: Екологічний бумеранг (відкривається у новому вікні).

* * *

Березне 2011!

   Школа – це цілий величезний світ. А в ньому є два центри: Вихователь і Вихованець. Саме вони перетворюють звичайну будівлю в особливий киплячий, шумний, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші мудрішими, і всі разом – ближчими і ріднішими один одному.
   І саме така чудова Березнянська школа-інтернат цього року святкує своє 50-річчя. Студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму під гаслом «Добра багато не буває» привітали вихованців та співробітників школи зі славним ювілеєм. Свято у колі давніх друзів запам'ятається надовго, бо неможливо забути теплих слів привітань, цікавих конкурсів, дзвінких пісень, що лунали зі сцени. А кульмінацією зустрічі стали святковий торт від господарів та яскравий феєрверк, подарований студентами технікуму.

Фото дивіться тут: Березне 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

День студента 2011!

   До Міжнародного дня студента у Чернігівському радіомеханічному технікумі відбувся вечір відпочинку, який розпочався нагородженням кращих студентів року за номінаціями:
   - "Кращий студент – спортсмен ЧРМТ" - Бровко Андрій;
   - "Кращий студент – громадський діяч ЧРМТ" - Мовлян Андрій;
   - "Кращий студент – науковий діяч ЧРМТ" - Ткачов Андрій;
   - "Творчі здобутки ЧРМТ" - гурт "К-Ра-Ма-Р";
   - "Лідер профспілки ЧРМТ" - Коваль Оксана.
   На вечорі першокурсники презентували студентські композиції. Групи показали згуртованість, артистизм, кмітливість та винахідливість.
   Вітаємо мереможців:
   І місце - група ЕУ-1103 (керівник групи Судініна Н.Б.);
   ІІ місце - група КС-1101 (керівник групи Губко А.П.);
   ІІІ місце - групи АД-1106 (керівник групи Романенко М.Г.), АД-1107 (керівник групи Кухаренко Г.М.), РТ-1105 (керівник групи Шелупець В.В.).

Фото дивіться тут: День студента 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

Тиждень РТ!

   До Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку у Чернігівському радіомеханічному технікумі проходив тиждень спеціальності "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв".
   У рамках тижня студенти-радіотехніки ще раз підтвердили свої знання, кмітливість і винахідливість.
   Переможцями конкурсу "Розумник і розумниця" стали Немченко Андрій (РТ 1105), Аксьоненко Вадим (РТ 0806), Каплунов Володимир (РТ-1105), у конкурсі "Схемотехнік" - Пахалюк Богдан (РТ-0806), Лузін Роман (РТ-1105).
   Перемогу в олімпіаді здобула Грищенко Яна (РТ-0806).
   Усі бажаючі могли відвідати виставку технічної творчості, підготовлену керівником гуртка "Радіоаматор" Токарем В.В., експонати якої виготовлені студентами технікуму.
   Завершився тиждень спеціальності науково-технічною конференцією "Новітні технології і прогрес в радіотехніці", де присутні прослухали цікаві доповіді "Обгрунтування можливості переміщення в часі", "Цифрове телебачення: проблеми та перспективи".
   
Фото дивіться тут: Тиждень РТ (відкривається у новому вікні).

* * *

Круглий стіл!

   Однією зі складових частин демократії є самоврядування. 31 жовтня у Чернігівському радіомеханічному технікумі за круглим столом відбулось обговорення Проекту національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 рр. У роботі засідання брали участь директор технікуму Радченко В.М., заступник директора з виховної роботи Харченко С.А., практичний психолог Лук'яненко Л.М., методист Ющенко В.В. та представники органів студентського самоврядування.
   Заступник директора з виховної роботи Харченко Світлана Анатоліївна розпочала засідання, зазначивши, що важливим фактором, що забезпечує ефективну роботу органів студентського самоврядування, є законодавча база.
   Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, на якісне навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.
   Директор технікуму Радченко Віктор Миколайович зазначив, що завдання адміністрації технікуму – дати можливість кожному студенту відчути, що саме він може приймати рішення, важливі для власного колективу, саме від його позиції залежить багато в житті академічної групи, колективу всього навчального закладу, відділення, друзів.
   Основними завданнями органів студентського самоврядування є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, сприяння навчальній та творчій діяльності, контроль за навчальною і трудовою дисципліною студентів, оперативне реагування на їх порушення, участь у розподілі студентського фонду, пропаганда здорового способу життя.
   Спільно було обговорено ряд нагальних питань і розглянуто проблемні ситуації.
   Отже, у нашому технікумі перед студентами розкривається широке поле діяльності. Крім розкриття індивідуальних здібностей у навчанні, спорті та мистецтві, вони мають можливість випробувати свої якості організаторів та керівників, набути для цього необхідні здібності та навички роботи. Саме такі фахівці можуть бути конкурентоспроможними, саме від них залежить економічний та політичний розвиток і майбутнє нашої держави.
   
Фото дивіться тут: Круглий стіл (відкривається у новому вікні).

* * *

Здоровий спосіб життя!

   У Чернігівському радіомеханічному технікумі студенти віддають пріоритети здоровому способу життя. Виховна година, проведена керівником групи ОМ-0801 Прищеп О.Ю., є підтвердженням того, що проблема здоров'я нації актуальна сьогодні як ніколи.
   Олена Юріївна творчо підійшла до висвітлення даної теми: презентовано фільм "Елементи здорового способу життя", інтерв'ю з викладачами, студентами технікуму та з бронзовим призером Кубку світу, майстром спорту з біатлону В'ячеславом Деркачем; переглянуто відеоролики "10 причин, чтобы не пить", "Они сказали - они солгали…".
   Особливу зацікавленість викликала розповідь одногрупника Ларченка Михайла, кандидата в майстри спорту по маунтінбайку, про досягнення та перемоги.
   Кульмінаційним моментом заходу були розповіді з демонстрацією вправ майстрів спорту: президента Федерації з айкідо та іайдо Сергія Гальперина та тренера з вільної боротьби Сергія Євгафьєва.
   Студенти ЧРМТ – за здоровий спосіб життя, бо тільки здорова людина може бути радісною, щасливою і успішною!
   

* * *

Тиждень АД та ЕУ 2011!

   Чернігівський радіомеханічний технікум славиться тим, що готує високваліфікованих фахівців автомобільної справи.
   До Дня автомобіліста і дорожника у Чернігівському радіомеханічному технікумі традиційно проходить тиждень автомобільної спеціальності, у рамках якого проводяться різноманітні конкурси та змагання.
   Студенти спеціальностей "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" (АД) та "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів" (ЕУ) показали майстер-клас, презентуючи свої фахові здібності під час проведення конкурсів
   Переможцями стали:
Конкурс на звання «Кращий за професією»:
- студент спеціальності АД - Зінченко Андрій;
- студент спеціальності ЕУ- Ященко Олексій.
Конкурс стіннівок «Автополігон»:
- І місце - редколегія АД-1008;
- ІІ місце - редколегія АД-0808;
- ІІІ місце - редколегія АД-1009.
Конкурс з діагностики АКБ:
- І місце – студент групи ЕУ-0905 Петрик Сергій;
- ІІ місце - студент групи АД-1009 Коптель Олексій.
Конкурс з технічного обслуговування – «балансування коліс»:
- І місце - студенти групи ЕУ-1006 Шульга Евгеній, Зубрицький Сергій;
- ІІ місце - студенти групи АД-0808 Душенок Михайло, Гаталевич Степан;
- ІІІ місце - студенти групи ЕУ-0905 Овчинников Єгор, Якимець Артем.
Конкурс з діагностики – «розвал-сходження коліс»:
- І місце - студенти групи ЕУ-0905 Седячко Ярослав, Аксюта Віталій;
- ІІ місце - студенти групи АД-1009 Гуз Ярослав, Георгадзе Артем.
Конкурс на краще знання правил дорожнього руху:
- І місце - студент групи АД-1011 Шовковий Сергій;
- ІІ місце - студент групи ЕУ-0905 Огнівенко Дмитро.
Конкурс рефератів:
- І місце - студент групи АД-1011 Камардін Ярослав;
- ІІ місце - студент групи АД-1106 Дмитренко Віталій.
Спортивно-професійні змагання з виконання операції по поточному ремонту автомобіля – «заміна колеса»:
- І-ІІ місце - студенти групи АД-0808 Шупило Руслан, Коток Андрій;
- І-ІІ місце - студенти групи АД-1011 Гопанчук Олександр, Ященко В'ячеслав.
Спортивні змагання з волейболу між студентами груп АД і ЕУ:
- І місце - збірна команда спеціальності АД;
- ІІ місце - збірна команда спеціальності ЕУ.
   Змагання та конкурси проходили під об'єктивом відеокамери студента І курсу групи АД-1107 Фаізова Антона. Створений фільм "П'ять днів одного року…" було презентовано під час закриття Тижня автомобільної спеціальності.

   
Фото дивіться тут: Тиждень АД та ЕУ 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

День партизанської слави 2011!

   22 вересня студенти І курсу Чернігівського радіомеханічного технікуму привітали ветеранів Чернігівського геріатричного пансіонату. Низько вклонилися людям, які так потребують уваги, допомоги та милосердя. Адже саме в цей день, День партизанської слави, душі ветеранів переповнюють почуття та спогади.
   Хочеться зібрати всі квіти землі і покласти до ніг ветеранів.

   Фото дивіться тут: День партизанської слави (відкривається у новому вікні).

* * *

День здоров'я 2011!

   Стало доброю традицією щоосені проводити спортивні змагання з метою залучення студентської молоді до здорового способу життя. Близько 500 студентів технікуму змагалися на базі СДЮШОР з лижних видів спорту в естафетному бігу, метанні гранати, перетягуванні канату, підтягуванні, жонглюванні футбольним м'ячем та ін. Студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму мають добру фізичну підготовку, про що свідчать високі результати.
   Цьогоріч найкращими спортсменами Чернігівського радіомеханічного технікуму стали: Кондетна Олена (ЕП-1005), Горощак Дмитро (АД-1106), Ющенко Владислав (АД-1008), Мацкевич Дмитро (1004), Скалига Дмитро (АД-1008), Тарабара Олександр (ЕП-1005). У командному заліку першість одержали групи АД-1008, ЕП-1005, ЕУ-1006, ЕП-1104.
   Тож бажаємо, щоб позитивний заряд бадьорості і гарний настрій супроводжували студентів у навчанні протягом року.

   Фото дивіться тут: День здоров'я 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

1 вересня 2011!

   День знань у ЧРМТ став по-справжньому святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг технікуму. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, виховує любов до України та до людини, навчає майстерності професії.

   З гілок тополь злітає листя,
   Кружляє й падає до ніг.
   Нові студенти урочисто
   Переступили цей поріг!

   Посміхається вся країна,
   Літо нас проводжа на урок,
   Зустріча осінь дружну родину
   І збирає на перший дзвінок.

   Бажаємо, щоб студенти стали фахівцями нової генерації – з високим рівнем культури та освіти, глибокою духовністю, патріотизмом та національною гідністю, людьми, які визначатимуть долю Чернігівської області та України.
   Шановні студенти! Нехай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни та рідного міста, а цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину!

   Фото дивіться тут: 1 вересня 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

Випуск 2011!

   23 червня у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів студентам Чернігівського радіомеханічного технікуму.
   252 студенти отримали дипломи молодшого спеціаліста – путівку в самостійне життя.

   А час летить від вечора до рання -
   В минуле вже немає вороття,
   Наш поїзд мчить з республіки навчання
   В республіку дорослого життя.

   Де з роками будемо, не знаєм,
   Як складеться доля молода,
   Але в технікум у гості завітаєм,
   Як пташки до рідного гнізда.

   Хай про день цей теплий, добрий спогад
   Кожен з нас у серці пронесе...


   Фото дивіться тут: Випуск 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

Фестиваль країн Європи У ЧРМТ!

   У Чернігівському радіомеханічному технікумі відбувся фестиваль країн – учасниць Євросоюзу. Вісім груп І курсу презентували свої проекти кожної з країн, де представили культуру, кухню, традиції, історію, економічні показники і досягнення, які становлять основу успіху країн ЄС.
   Найоригінальнішою була презентація Італії, яку підготувала група 1003 (керівник Губко А.П.).
   Цікава інформація про Німеччину була представлена групою 1004 (керівник Попружна О.В.) - ІІ місце.
   ІІІ місце розділили групи 1006 (керівник Кузьомка З.М.) та 1005 (керівник Любенко А.А.)
   Вдосконалення системи знань про країни-члени Євросоюзу залучає молодь до суспільно-політичного життя, виховує європейську свідомість, поширює знання про культуру та історію Європи.
   Фото дивіться тут: Фестиваль країн Європи У ЧРМТ (відкривається у новому вікні).

* * *

День ЦО 2011!

   Стало доброю традицією щовесни проводити у Чернігівському радіомеханічному технікумі День цивільної оборони.
   Цьогоріч 20 травня відбувся взірцевий захід. Розпочався він о 11.30 оповіщенням про виникнення надзвичайної ситуації, після чого відбулась евакуація учасників навчально-виховного процесу та співробітників технікуму.
   Далі була насичена і різноманітна програма: викладачі фізвиховання Міненок О.І., Павленко С.М., Любенко А.А., Губко А.П. перевірили фізичну витривалість та гарт студентів.
   Наприкінці заходу, найактивніші учасники Дня цивільної оборони отримали грамоти від керівництва навчального закладу.
Вітаємо переможців!
   Імітація розчистки завалів:
І місце – студенти групи 1005;
ІІ місце – студенти групи КС-0903
   Одягання протигазу:
І місце – Зубрицький Сергій (1006);
ІІ місце – Жоров Максим (1009);
ІІІ місце – Шарапа Денис (АД-0901).
   Естафетний біг у протигазах із перенесенням:
І місце – студенти групи 1005;
ІІ місце – студенти групи 1008;
ІІІ місце – студенти групи 0803;
   Армреслінг:
І місце – Коток Андрій (АД-0808);
ІІ місце – Мацкевич Дмитро (1009);
ІІІ місце – Давиденко Назар (1009).
   Метання в горизонтальну ціль (дівчата):
І місце – Мнацаканова Карина (КС-0903);
ІІ місце – Найда Наталія (КС-0903)
ІІІ місце – Зубаха Катерина (КС-0803).
   Метання в горизонтальну ціль (хлопці):
І місце – Федченков Олександр (АД-0802);
ІІ місце – Мартиненко Микита (АД-0808);
ІІІ місце – Пономаренко Олександр (1005).
   Надання першої медичної допомоги постраждалим:
І місце – Шаполова Валерія (1005);
ІІ місце – Якименко Дарія (1005);
ІІІ місце – Зубаха Катерина (КС-0803).
   Згинання та розгинання рук в упорі лежачи:
І місце – Милинька Наталія (КС-0903);
ІІ місце – Мнацаканова Карина (КС-0904);
ІІІ місце – Кравцова Анна (1005).
   Перетягування канату:
І місце – студенти групи АД-0901;
ІІ місце – студенти групи ЕУ-0905;
ІІІ місце – студенти групи 1006.
   Висновком проведеного Дня цивільної оборони стала проявлена справжня готовність студентів Чернігівського радіомеханічного технікуму до надзвичайних ситуацій.
   Фото дивіться тут: День ЦО 2011 (відкривається у новому вікні).

* * *

Русский рок!

   13 травня в актовій залі ЧРМТ відбулась презентація першої інформаційно-музичної програми з циклу «Справжня музика» на тему «Русский рок». Протягом майже півтори години студенти мали змогу не тільки дізнатися цікаву інформацію з історії рок-музики, але й переглянути велику кількість фото- та відео-матеріалів, пов'язаних з видатними подіями та постатями рок-культури.
   Музичний супровід програми взяли на себе музиканти групи "К-Ра-Ма-Р", вони ж студенти 2-го курсу нашого технікуму: Седячко Ярослав, Седячко Валерій, Васюк Федір, Гусев Андрій. В рок-програмі пролунали пісні відомих груп: "Кино", "ДДТ", "Алиса", "Воскресенье", "Король и Шут", "Кукрыниксы", "Машина времени", "Братья Карамазовы".
   В перерві інформаційно-музичної частини всі присутні в залі прийняли активну участь у міні-вікторині, присвяченій вітчизняній рок-музиці, і правильно відповіли на всі питання конкурсу, продемонструвавши зацікавленість і обізнаність в даному матеріалі. Закінчили програму музиканти групи "К-Ра-Ма-Р", які виконали власну пісню і дістали схвальні та тривалі оплески студентської аудиторії.

   Фото дивіться тут: Русский рок (відкривається у новому вікні).

* * *

Тиждень історії!

   У травні 2011 року в Чернігівському радіомеханічному технікумі пройшов тиждень історії, у рамках якого було проведено ряд заходів.
   Випущено стіннівки "Шляхами подвигу і слави", радіогазету "Героїв подвиги безсмертні", оформлено стенд "Подорож вулицями Чернігова".
   Проведено конкурс дослідницьких робіт "Наш край у роки Великої Вітчизняної війни":
   - І місце - Карпенко В. (група 1004): "Ми були сильні патріотизмом і вірою в перемогу";
   - ІІ місце - Савицький Д. (група 1002): "Партизанський і підпільний рух на Чернігівщині";
   - ІІІ місце - Сікун П. (група 1002): "Партизанський рух на Чернігівщині".
   Проведено історико–краєзнавчу конференцію з участю ветеранів Великої Вітчизняної війни Онищенка Івана Омеляновича та Ахрьомкіної Лідії Дмитрівни.
   Студентами групи 1004 Авраменком О. та Костюченком О. презентовано документальний фільм "Спогади ветерана".
   Проведено брейн–ринг "Сторінками Другої світової війни", перемогу вибороли студенти групи 1002 Сікун П., Савицький Д., Шкурко Є., Шумська В., Гавриленко Є.
   Фото дивіться тут: Тиждень історії (відкривається у новому вікні).

* * *

Добра багато не буває!

   Саме під таким гаслом студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму відвідали своїх друзів – вихованців Березнянської школи-інтернату.
   Дружній концерт на Співочому полі м. Березна, спортивні змагання, проведені спільно, подарували школярам гарний настрій, посмішки, тепло душі і добра, чого так бракує молодшим друзям.
   А подарований студентами фотоапарат дозволить надовго зберегти безліч приємних моментів.
   Більше десяти років студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму займаються благодійною діяльністю і впевнені, що добра багато не буває!
   Фото дивіться тут: Добра багато не буває (відкривається у новому вікні).

* * *

За майбутнє лісу!

   Організацією ООН 2011 рік оголошено Міжнародним роком лісу.
   До найактуальніших проблем сьогодення, що стосуються кожного жителя планети і від яких залежить майбутнє людства, слід віднести збереження флори та фауни. Студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму активно долучилися до акції "Майбутнє лісу в твоїх руках", оголошеної Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
   У Ведильському лісництві ДП "Чернігівського держлісгоспу" під керівництвом провідного інженера лісових культур Дубинської Валентини Володимирівни та помічника лісничого Косанівської Алли Валеріївни на 0,5 гектарах висаджено 3000 саджанців лісової культури сосни.
   Студенти ще раз переконалися, що настав час жити за новими правилами – екологічними, усвідомлюючи, що людина – це лише частина природи.
   Тож нехай із цих маленьких саджанців виростуть величні сосни, які зроблять нашу планету екологічно чистішою.

   Фото дивіться тут: За майбутнє лісу (відкривається у новому вікні).

* * *

Пам'ять про Перемогу!

   4 травня 2011 року викладач історії Маханькова Л.М. організувала і провела історико-краєзнавчу конференцію, присвячену Великій Перемозі.
   Ветеран Великої Вітчизняної війни Оніщенко Іван Омелянович розповів студентам про бойові подвиги Захисників Вітчизни. Студенти, в свою чергу, презентували свої пошуково-дослідницькі роботи "Вулиці Чернігова, названі на честь героїв".
   Ми пам'ятаємо героїв, чиї імена навічно ввійшли в історію нашого міста.


* * *

Місячник з благоустрою!

   Із 15 березня триває місячник із благоустрою міста. Студенти Чернігівського радіомеханічного технікуму активно долучилися до впорядкування прилеглої території та Березового гаю (вул. Кільцева) – улюбленого місця відпочинку мешканців мікрорайону, що знаходиться по вулиці Пухова, Бєлова.
   Студенти щорічно звільняють парк відпочинку від бруду (див. попередні репортажі) і просять мешканців м. Чернігова дбайливо ставитися до довкілля.

   Фото дивіться тут: Місячник з благоустрою (відкривається у новому вікні).  

* * *

День відкритих дверей!

   14 квітня Чернігівський радіомеханічний технікум гостинно відкрив двері усім тим, хто цікавиться спеціальностями інженерного та економічного напрямків.
   Усі бажаючі мали можливість одержати вичерпну інформацію про спеціальності, яких можна набути у технікумі, традиції навчального закладу та студентське життя.

   Фото дивіться тут: День відкритих дверей (відкривається у новому вікні).  

* * *

Олімпіада з української мови!

   13 квітня на базі Чернігівського радіомеханічного технікуму Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області організовано та проведено II етап першої Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів перших–других курсів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
   У олімпіаді взяли участь студенти 14 навчальних закладів області.
   Вітаємо Чередниченка Ігоря (студента групи 1006) із зайнятим ІІІ місцем у олімпіаді з української мови серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

   Фото дивіться тут: Олімпіада з української мови (відкривається у новому вікні).  

* * *

День космонавтики!

   12 квітня 2011 року викладач фізики та астрономії Марінець І.С. для студентів І курсу організувала та провела засідання круглого столу: "50-річчя від дня польоту в космос першої людини".
   Студенти виступили з повідомленнями про космонавтів, які навчалися у Чернігівському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків ім. Ленінського комсомолу та підготували презентацію про політ Ю.О. Гагаріна в космос.

   Фото дивіться тут: Круглий стіл 12 квітня (відкривається у новому вікні).  

* * *

Олімпіада з математики!

   6 квітня на базі Чернігівського радіомеханічного технікуму Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області організовано та проведено II етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Чернігівської області.
   Паралельно із проведенням олімпіади відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Для учасників студентами та викладачами ЧРМТ була презентована інтелектуальна математична гра "Найрозумніший".
   У олімпіаді взяли участь студенти із 13 навчальних закладів області.
   Вітаємо Ткачова Андрія (студента групи 1002) із зайнятим І місцем у олімпіаді з математики серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

   Фото дивіться тут: Олімпіада з математики (відкривається у новому вікні).  

* * *

1 квітня!

   1 квітня студенти ЧРМТ відсвяткували День сміху (він же День дурнів).

   Фото дивіться тут: 1 квітня (відкривається у новому вікні).  

* * *

Екскурсія на Екран УКВ 2!

   З метою ознайомлення з виробничими процесами студенти І курсу спеціальності "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв" Чернігівського радіомеханічного технікуму відвідали ТОВ "Екран УКВ".
   Процес виготовлення продукції, за яким безпосередньо спостерігали студенти групи 1007, суворо контролюється кваліфікованими фахівцями. Цікаво було спостерігати і за роботою найсучаснішого обладнання. Швидкість рухів і точність дій машин-роботів сподобалась усім. Тож по закінченню екскурсії у кожного залишились неповторні враження і, можливо, з'явився ще більший інтерес до своєї майбутньої професії.

   Фото дивіться тут: Екскурсія на Екран УКВ 2 (відкривається у новому вікні).  

* * *

Тиждень ЕП!

   Тиждень економічної спеціальності, у якому активну участь узяли студенти та викладачі технікуму, проходив у ЧРМТ із 14.03.11 по 18.03.11. Студенти ІІ та ІІІ курсів економічної спеціальності випустили стіннівки та прикрасили приміщення технікуму крилатими висловами видатних економістів та бізнесменів.
   14 березня - відкриття тижня економічної спеціальності: прозвучала радіогазета "Інновації в економіці", проведено олімпіаду з предмету "Планування та організація діяльності підприємства" на тему: "Планування і прогноз – основа успішної управлінської діяльності".
   15 березня проведено олімпіаду з предмету "Бухгалтерський облік", вікторину "Економіка в професії техніка–механіка".
   16 березня - брейн-ринг між збірними командами студентів ІІ-ІІІ курсів. Перед початком - презентація до тижня спеціальності ЕП, підготовлена студентами спеціальності КС.
   17 березня студенти першого курсу влаштували справжнє свято, продемонструвавши презентації проектів із економічної та гуманітарної тематики: "Голодомор", "Безхатченки", "Чернігів туристичний", "Молодь у субкультурах".
   18 березня - у п'ятницю відбулась конференція, присвячена закриттю тижня економічної спеціальності, на якій заслухали доповіді студенток – учасниць економічного конкурсу "Новітній інтелект України" та нагороджено переможців різних номінацій.
   Вітаємо переможців:
   1. Олімпіада "Планування і прогноз – основа успішної управлінської діяльності": І місце - Медвідь Євген (ЕП–0906);
   2. Олімпіада з предмету "Бухоблік": І місце – Кобець Олександр та Голачова Вікторія (ЕП-0906); ІІ місце – Валуєва Анна та Цибуля Ольга (ЕП-0906);
   3. Вікторина "Економіка в професії техніка – механіка" - Дегтярьов Давид (АД– 802);
   4. Кращу газету випустила група 1004;
   5. Переможці брейн-рингу "Найрозумніші" - збірна груп ЕП-0804, ЕП-0906, КС–0705 та АД-0802;
   6. Конкурс проектів із економічної та гуманітарної тематики - Бородавко Ольга (1005)
   7. Переможці тренінгу з предмету "Економіка та нормування праці": І місце – Слюнченко Катерина (ЕП 0804); ІІ місце – Слюнченко Ольга (ЕП 0804); ІІІ місце – Отчиченко Наталія, Приступа Марина, Підгайний Роман (ЕП 0804).
   
   Фото дивіться тут: Тиждень ЕП (відкривається у новому вікні).  

* * *

Мініфутбол до 23 лютого!

   22 лютого відбувся матч з мініфутболу, присвячений Дню Захисника Вітчизни. Зустрічалися команда викладачів технікуму та команда І-го курсу. Незважаючи на активний початок матчу першокурсниками і тимчасову перевагу у рахунку (спочатку 0:2, потім 2:4 не на користь викладачів), перемогу з рахунком 11:7 здобув таки досвід над молодістю.
   Вітаємо команду викладачів технікуму з перемогою!

   Фото дивіться тут: Мініфутбол до 23 лютого (відкривається у новому вікні).  

* * *

Тиждень мат.&інформ.!

   З 14 по 18 лютого у технікумі проходив тиждень математики та основ інформатики.
   Вітаємо кращих знавців математики:
   Олімпіада з математики:
   - I місце – Ткачов Андрій (1002);
   - II місце – Аксюта Віталій (ЕУ-0905);
   - III місце – Карпенко Владислав (1004).
   Конкурс стіннівок:
   - I місце – група КС-0803;
   - II місце – група 1003;
   - III місце – група 1004.
   Конкурс "Найрозумніший математик І курсу":
   - І місце – Басанець Костянтин (1004);
   - ІІ місце – Андрющенко Володимир (1002);
   - ІІІ місце – Ніконенко Михайло (1001).

   Фото дивіться тут: Тиждень мат.&інформ. (відкривається у новому вікні).  

* * *

Екскурсія на Екран УКВ!

   15 лютого 2011р. група 1002 І курсу Чернігівського радіомеханічного технікуму відвідала ТОВ "Екран УКВ".

   Детальний звіт дивіться тут: Відгук про екскурсію (файл у форматі PDF).  

* * *

Тетянин день у ЧРМТ!

   21 cічня Чернігівський радіомеханічний технікум гостинно відкрив двері для випускників минулих років.
   Студенти І та ІІ курсу підготували змістовний вечір. Випускники пригадали свої студентські роки: сходинка за сходинкою, від першокурсника до випускника, перші світанки і перше кохання, перші невдачі і успіхи.
   І недарма кажуть, що справжні друзі залишаються на все життя з юності, зі студентських років.

   Фото дивіться тут: Тетянин день у ЧРМТ (відкривається у новому вікні).  

* * *


 
 
 
   куля ГОЛОВНА
   куля НОВИНИ
   куля ІСТОРІЯ
   куля СТРУКТУРА
   куля НАВЧАННЯ
   куля ВИКЛАДАЧАМ
   куля ПОДІЇ
   куля ГАЛЕРЕЯ
   куля ЄВРОКЛУБ
   куля СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
   куля ВСТУПНИКАМ
   куля ПУБЛІЧНА ІНОФОРМАЦІЯ
   куля КОНТАКТИ
   куля КАРТА САЙТУ
ЧТТКТ

chrmtukrpost.net
chrmtukr.net

сайт створено на основі шаблонів, розроблених студентами ЧРМТ,

компіляція
© студія "ДЕМОН",
2000-2013,
alexdaemonnarod.ru

готується до запуску новий сайт!

   
ГОЛОВНА куля НОВИНИ куля ІСТОРІЯ куля СТРУКТУРА куля НАВЧАННЯ куля ПОДІЇ куля ВСТУПНИКАМ куля КОНТАКТИ куля КАРТА САЙТУ