Архів: рік 2009

* * *

Тиждень РТ
Заходи по благоустрою
Зустріч у технікумі
Місячник із благоустрою
До 200-ліття М.Гоголя
Тиждень економістів
Тиждень іноземних мов

Архів 2007-8...2009 рік.

Тиждень РТ!

   Тиждень радіотехнічної спеціальності (РТ) у ЧРМТ пройшов під гаслом сучасної радіоелектроніки, проникнення якої у науку, виробництво, у побутову техніку, вимагає від студентів серйозної підготовки в області математики, електроніки, проектування.
    Для виявлення кращих на спеціальності були проведені конкурси та олімпіади, в яких брали участь всі студенти-радіотехніки.
    У конкурсі "Розумник і розумниця" перемогли Медвєдєв Валерій і Чагін Роман (група РТ-0602).
    У конкурсі "СХЕМОТЕХНІК" перемогу здобули Самоненко Сергій (група РТ-0602) та Пищик Сергій (група РТ-07070).
    Для науково-технічної конференції "У країні виникає довгостроковий попит на інжинірингове і науково-технічне забезпечення" кращі доповіді підготували Пахалюк Богдан (група РТ-0806) та Баглай Роман (група РТ-0602).
    Переможці конкурсу стінних газет: Юдка Яна, Павленко Анна, Пшенична Наталія (група РТ-0707).
    У БРЕЙН-РИНЗІ кращою виявилася команда групи РТ-0602.
    Переможці олімпіад: з предмету "Схемотехніка" - Маслак Ярослав (група РТ-0707); з предмету "Пристрої НВЧ та антени" - Дружинін Олександр (група РТ-0707).

   Фоторепортаж дивіться тут: Тиждень РТ (відкривається у новому вікні).

* * *

Заходи по благоустрою продовжуються!

   У Чернігівському радіомеханічному технікумі 21 квітня Тиждень екології та БЖД розпочався із акції “Посади дерево”, в ході якої було висаджено 40 саджанців дерев різних порід на території технікуму.
   Продовжився тиждень заходами по боротьбі з палінням: конкурс плакатів про шкідливість нікотину (I-е місце - Калита Ігор, група 0806; II-е місце - Гапон Анастасія, група 0804); лотерея “Хочеш жити – кидай палити”, “Виграй здоров’я”. До Дня довкілля проведені спортивні змагання з футболу, конкурс на кращу стіннівку (I-е місце - Гвоздь Антон, група АД-0702; II-е місце - Іванов Євген, група – 0801), організовано тематичну поличку “Заповіді еколога”. Студенти відвідали кінолекторій “Щаслива людина – здорова людина”.
   Із зацікавленням студенти слухали лекцію представника екологічної служби Радченко Н.І. про стан навколишнього природного середовища Чернігівської області.
   Завершився тиждень екології та БЖД зустріччю із ліквідатором Чорнобильської аварії, ветераном МВС, підполковником запасу МНС – Прядко Г.П., який розповів не тільки про побачене на власні очі, а й дав рекомендації про дії в надзвичайних ситуаціях.

         Фоторепортаж дивіться тут: Заходи по благоустрою (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Зустріч у технікумі

   Акція «Від серця до серця Чернігів - Городня» має своє продовження. 16 квітня вихованці Городнянської спеціалізованої школи-інтернату завітали до своїх шефів – педагогічного та студентського колективу Чернігівського радіомеханічного технікуму із виставкою творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва вихованців школи-інтернату.

   Фоторепортаж дивіться тут: Зустріч у технікумі (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Місячник із благоустрою

   У народі кажуть: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Хотілося б у це вірити, але, на жаль, любов до природи бажає бути кращою.
    Парк «Березовий гай», що на вул.Пухова — улюблене місце відпочинку багатьох жителів нашого міста.


    Уже стало доброю традицією у квітні та жовтні кожного року вихід студентів Чернігівського радіомеханічного технікуму на прибирання території парку. У черговий раз ми були засмучені: чого там тільки не було… Целофанові кульки, пластикові пляшки, рештки недоїдків, побите скло, одноразовий посуд… А поряд граються ж діти!!!
    Тож хочеться звернутися до мешканців прилеглого мікрорайону з проханням дбати про чистоту такого мальовничого куточку природи.

   Фоторепортаж дивіться тут: Місячник із благоустрою (відкривається у новому вікні).

 

* * *

До 200-ліття М.В.Гоголя

   До 200-ліття М. Гоголя у технікумі 02.04.2009 пройшов брейн-ринг. З великим захопленням відповідали на питання ведучої – викладача зарубіжної літератури Доманської Олени Львівни – не тільки учасники команд, а і глядачі залу, що свідчить про неабиякий інтерес до творів Великого Гоголя.


    Перемогла команда у складі: Селезньової Альони – капітан, Носенко Анастасії, Рубан Ірини, Хвост Даши, Діченкова Івана, Резана Сергія.

   Фоторепортаж дивіться тут: До 200-ліття М.В.Гоголя (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Тиждень економічної спеціальності

   З 16.03.09 по 20.03.09. у Чернігівському радіомеханічному технікумі проводився тиждень економічної спеціальності. У рамках тижня групи II та III курсу економічної спеціальності випустили газети, а приміщення технікуму прикрасили крилатими словами видатних економістів.
    У понеділок 16 березня відбулося відкриття тижня економічної спеціальності, проведено радіогазету "Україна і Євросоюз". Переможцями кастингу з предмету "Нормування праці" стали студентки групи ЕП-0608 Стасюк Наталія (I місце) та Запкова Ольга (II місце).
   17 березня відбувся конкурс рефератів на такі теми:
- "Експортно-імпортні операції: облік, контроль та система оподаткування": I місце – Михальченко Марина (ЕП-0609), II місце – Попова Ольга (ЕП-0608);
- "Міжнародна інтеграція": I місце – Новик Катерина (ЕП-0708), II місце – Тітова Анастасія (ЕП-0708), III місце – Шеремет Марина (ЕП-0708);
- "Податкова система України": I місце – Кучерява Анна (ЕП-0608), II місце – Попова Ольга (ЕП-0608).
   18 березня для студентів економічної спеціальності був організований круглий стіл – зустріч із заступником голови ДПІ м.Чернігова Тканком В.М. Головними питаннями до обговорення були переваги та недоліки податкової системи України, інфляція та дефляція.
   Студенти із зацікавленням прослухали лекцію на тему "Банківська система України" професора, кандидата економічних наук Г.В.Кравчук, яка відбулась 19 березня, під час якої студенти жваво обговорювали напрямки кредитної та депозитної політики НБУ, визначали головні фактори впливу на макро- та мікроекономічні важелі.
   У п’ятницю 20 березня був проведений брейн-ринг між збірними студентів II-III курсів "Найрозумніші". Брейн - ринг пройшов у три етапи, але вже на першому - з великим відривом випереджала команда студентів ЕП-0608 та ЕП-0708. Вболівальники гаряче підтримували свої команди.
   По закінченню брейн-рингу відбулась конференція, присвячена закриттю тижня економічної спеціальності, на якій заслухали доповіді студенток групи ЕП-0608 - переможців обласного економічного конкурсу "Новітній інтелект України" на кращий соціальний проект Стасюк Наталію та Попову Ольгу.

   Фоторепортаж дивіться тут: Тиждень економічної спеціальності (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Тиждень іноземних мов

   З 9 по 13 лютого в ЧРМТ проходив тиждень "Іноземних мов". Цікаву мандрівку до Англії представили викладач Донець Тетяна Андріївна та студент групи 0802 Кацюра Григорій.
   У рамках тижня студенти прийняли активну участь у конкурсах. Переможцем олімпіади став студент групи РТ-0603 Ратніков Олег. Кращу стіннівку оформили Гапон Настя (група 0804) та Бичков Олександр (група 0806). Найсмачніший торт Для Закоханих спекла Тітова Анастасія (група ЕП-0708), Найоригінальнішу Валентинку представила Скуратовська Марія (група 0804). Бібік Аня (група 0804) та Мурашко Світлана (ЕП-0708) виявилися найспівучіші. Найкраща лірика звучала з вуст Слєднікова Леоніда (РТ-0603). У Брейн-ринзі сильнішими виявились студенти групи 0804, у вікторині "Слабка ланка" - студенти групи АД-0703.
   Тож вітаємо кращих знавців іноземної мови!

   Фоторепортаж дивіться тут: Тиждень іноземних мов (відкривається у новому вікні).

 

* * *

 

 
 
 
   куля ГОЛОВНА
   куля НОВИНИ
   куля ІСТОРІЯ
   куля СТРУКТУРА
   куля НАВЧАННЯ
   куля ВИКЛАДАЧАМ
   куля ПОДІЇ
   куля ГАЛЕРЕЯ
   куля ЄВРОКЛУБ
   куля СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
   куля ВСТУПНИКАМ
   куля ПУБЛІЧНА ІНОФОРМАЦІЯ
   куля КОНТАКТИ
   куля КАРТА САЙТУ
ЧТТКТ

chrmtukrpost.net
chrmtukr.net

сайт створено на основі шаблонів, розроблених студентами ЧРМТ,

компіляція
© студія "ДЕМОН",
2000-2013,
alexdaemonnarod.ru

готується до запуску новий сайт!

   
ГОЛОВНА куля НОВИНИ куля ІСТОРІЯ куля СТРУКТУРА куля НАВЧАННЯ куля ПОДІЇ куля ВСТУПНИКАМ куля КОНТАКТИ куля КАРТА САЙТУ