ukrpost Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій (ЧТТКТ)
 
   
 
 
   
 
 
 
 
 
 

Архів: рік 2007-8

* * *

Чернігів - Городня
Тиждень КС
Гість з Канади
Презентація груп
Круглий стіл
Міс Осінь 2008

* * *

2008 рік.

Чернігів - Городня

   Ось уже 10 років діє Благочинна акція "Від серця до серця: Чернігів-Городня". Студенти та викладачі Чернігівського радіомеханічного технікуму дарують вихованцям Городянської допоміжної школи-інтернату можливість відчути себе не одинокими і радіти життю.
   Новорічне свято дитинства пам’ятається все життя. Певні миттєвості зникають з пам’яті, але найприємніші почуття і згадки залишаються.
   І цього року, не дивлячись на фінансові проблеми, у ЧРМТ не залишився осторонь ніхто. Особливо щедрими виявились студенти групи 0804 (керівник групи Ракута В.М.), а допомогли в організації благодійної поїздки батьки студентів Тітової Анастасії (група ЕП-0708) та Пугача Дмитра (група 0803).
   22 грудня від Святого Миколая студенти та співробітники технікуму передали вихованцям цінні подарунки, солодощі, фрукти, іграшки, одяг. А головне – оте омріяне Свято Дитинства, яке старанно підготували і подарували студенти. Байдужим не залишився жоден присутній. Цікаві конкурси, ігри, танці, пісні запалили вогники у вихованців інтернату, а згодом всі разом співали, танцювали, веселились. А головне – були зірками, бо брали один у одного автографи.
   Головна мета Благодійної акції була виконана – свято, якого так чекали діти інтернату, відбулося.

         Фоторепортаж дивіться тут: Чернігів - Городня (відкривається у новому вікні).

 

Тиждень спеціальності КС

   З 8 до 12 грудня 2008 року в технікумі проводився тиждень спеціальності КС (Комп'ютерні системи і мережі). Студенти спеціальності (і не тільки) брали активну участь в різних заходах, конкурсах і олімпіадах.
   12 грудня в актовій залі технікуму відбулося урочисте закриття тижня спеціальності з нагородженням переможців у різних номінаціях за результатами турнірних змагань: "Презентація групи", "Турнір програмістів", "Брейн-ринг", "Конкурс з комп'ютерної графіки та анімації", "Конкурс стінних газет", "Слабка ланка", "Комп'ютерна гра", "Кращий студент(ка) спеціальності", "Кращий курсовий проект", "Інтелект-шоу "Золотий чайник" тощо.

конкурси

переможці
Конкурс  стінних  газет гр. КС-0606
Хлипа О.,
Пілипенко Ю.,
Маначин І.
Конкурс «Слабка ланка» гр. КС-0709
Муха Ю.
Олімпіада з предмету «Інформатика» гр. ЕП-0708
Пантюк С.
Комп’ютерна   гра
гр. КС-0506
Конкурс  презентацій гр. КС-0506
Конкурс  «Графіка  та  анімація»  гр. КС-0506
Тірок О.
Брейн-ринг  гр. КС-0709
Кращі  результати навчання  серед студентів

гр. КС-0505
Валько С.
Кращі  результати навчання  серед груп

гр. КС-0505
Конкурс курсових робіт з предмету «Мікропроцесорні системи»  гр. КС-0505
Валько С.
Інтелект – шоу «ЗОЛОТИЙ ЧАЙНИК» Збірна команда ІІІ курсу


   Фоторепортаж з тижня спеціальності дивіться тут: фоторепортаж "Тиждень спеціальності КС" (відкривається у новому вікні).
   Презентацію групи КС-0506, що перемогла в конкурсі презентацій, можна переглянути тут: Презентація групи КС0506 (відкривається у новому вікні).  

* * *

Гість з Канади

   11 грудня 2008 року в актовій залі Чернігівського радіомеханічного технікуму викладач Вищої школи м. Торонто (Канада) Степан Пісоцький прочитав лекцію “Життя у чистоті” для студентів нашого технікуму.
   Пан Степан вказував на особливий стиль життя, основою якого є володіння собою задля спорту, науки, бізнесу … А це є умова справжнього успіху в житті.   Фоторепортаж дивіться тут: Гість з Канади (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Презентація груп

   27 листопада 2008 року відбулася презентація груп нового набору. Кожна група представила себе з найкращої сторони та показала на що здатна. Компетентне журі визначило номінації та всіх учасників нагородило подарунком від профспілкової організації студентів технікуму. Одноголосно було визначено переможця – групу 0802, яка виявила себе найкращою з усіх сторін: найоригінальніша, найзгуртованіша, найартистичніша. Керівник групи - Доманська О.Л.; староста Трофименко Максим.

   Фоторепортаж дивіться тут: Презентації груп (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Круглий стіл

   17 листопада студенти всього світу святкують своє професійне свято - Міжнародний день студента. Наш технікум не виключення, в рамках цього свята 20 листопада 2008 року в читальній залі бібліотеки технікуму відбулося засідання круглого столу на тему: «Студенти на шляху до Європи».
   Учасниками цього засідання стали: директор технікуму В.М.Радченко, заступник директора з виховної роботи С.А.Харченко, завідуючий денного відділення О.М.Подтергер, психолог технікуму Л.М.Лук’яненко, методист В.В.Ющенко, керівник фізичного виховання А.А.Любенко, голова студентського профкому Л.М.Попович, голова студентської ради С.Мурашко та студенти, що представляли усі курси та спеціальності технікуму.
   В ході круглого стола відбулися виступи директора технікуму та всіх присутніх представників адміністрації. Студенти задавали питання, які безпосередньо хвилюють молодь і зокрема студентство нашого технікуму та отримували на них дуже змістовні відповіді. Всі учасники залишилися задоволеними результатами зустрічі…
   Фоторепортаж дивіться тут: Круглий стіл (відкривається у новому вікні).

 

* * *

Міс Осінь 2008

   23 жовтня 2008 року в технікумі відбувся конкурс «Міс Осінь 2008». За право одягти корону змагалися 7 дівчат-претенденток: Ткаченко Ілона, Ісаченко Вероніка, Зубаха Катерина, Булкіна Анна, Андрєєва Анастасія, Бібік Анна та Ткаченко Катерина.
   Дівчата змагалися в різних конкурсах, показували які вони господині, виявляли на сцені усі свої таланти (співали, танцювали, вірші читали…), а в конкурсі «Казковий персонаж» перевтілювалися від страшної Баби Яги та невгамовного Карлсона до казкової принцеси Шехиризади.
   Кульмінацією всього шоу стало дефіле у вечірніх сукнях, де дівчата під мелодійну музику Енріке Іглесіаса показували свою красу та граційність. Оцінювало виступи конкурсанток компетентне журі яке складалося з найкращих випускників нашого технікуму, головувала методист Ющенко В.В.
    Всі дівчата отримали призи та титули, ніхто не залишився з порожніми руками але в нелегкій боротьбі корону та титул «Міс Осінь 2008», отримала студентка І курсу групи 0804 Бібік Анна.
   Конкурс відбувся за допомоги студради та профкому студентів технікуму.
   Фоторепортаж дивіться тут: Міс Осінь 2008 (відкривається у новому вікні).

* * *

Євроклуб

   Уже третій рік у Чернігівському радіомеханічному технікумі діє Євроклуб. У новому європейському вимірі активна молодь проводить конкурси, вікторини, круглі столи, ділові ігри, інтерактивно спілкується. Все це сприяє отриманню знань про Європу, набуттю комунікативної компетенції, вмінню працювати з інформацією, формуванню організаторських навичок.
   Нещодавно члени Євроклубу виявили бажання зблизька познайомитись з роботою Верховної Ради України. Головний консультант відділу інформаційного забезпечення Демченко Ольга Анатоліївна провела цікаву екскурсію кулуарами, також побували екскурсанти у конференц-залі, з балкону оглянули сесійну залу українського парламенту.
   Цікавості студентів не було меж. Вони дізналися, щоб стати народним обранцем, потрібно володіти відповідними навичками, знаннями та мати досвід роботи, бути відповідальним, комунікабельним, мати високі організаторські здібності.
    Щирі слова вдячності за екскурсію звучали з вуст студентів. І віриться в те, що саме така молодь – здібна, творчо обдарована, не байдужа до громадського та політичного життя, знайде підтримку для самовдосконалення і самореалізації.
   Влада і навчальні заклади повинні діяти спільно. А коли спільні дії об’єднати – вийде добра справа!

 2007 рік.

 Євроклуб

   Нещодавно члени Євроклубу познайомились із основами місцевого самоврядування Деснянської районної ради у місті Чернігові. Павленко Валентина Іванівна, заступник голови Деснянської ради, охоче погодилась розповісти про структуру органів місцевого самоврядування, роботу комітетів, обов’язки народних обранців.
   Студенти отримали багато важливої і цікавої інформації, були дуже задоволені проведеною екскурсією.

 2007 рік.

   Студент групи КС-0404 Нестерко Роман став переможцем обласної олімпіади з інформатики серед студентів технікумів, коледжів та училищ, а також посів 13-е місце на Всеукраїнської олімпіаді з основ інфораматики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що відбулася 31 травня 2007 р. в м.Симферополі.

  

 

 
 
 
   куля ГОЛОВНА
   куля НОВИНИ
   куля ІСТОРІЯ
   куля СТРУКТУРА
   куля НАВЧАННЯ
   куля ВИКЛАДАЧАМ
   куля ПОДІЇ
   куля ГАЛЕРЕЯ
   куля ЄВРОКЛУБ
   куля СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
   куля ВСТУПНИКАМ
   куля ПУБЛІЧНА ІНОФОРМАЦІЯ
   куля КОНТАКТИ
   куля КАРТА САЙТУ
ЧТТКТ

chrmtukrpost.net
chrmtukr.net

сайт створено на основі шаблонів, розроблених студентами ЧРМТ,

компіляція
© студія "ДЕМОН",
2000-2013,
alexdaemonnarod.ru

готується до запуску новий сайт!

   
ГОЛОВНА куля НОВИНИ куля ІСТОРІЯ куля СТРУКТУРА куля НАВЧАННЯ куля ПОДІЇ куля ВСТУПНИКАМ куля КОНТАКТИ куля КАРТА САЙТУ