Чернігівський радіомеханічний технікум (ЧРМТ) був створений наказом Міністерства загального машинобудування і почав роботу 1 вересня 1967 року як філія Київського радіомеханічного технікуму.

   Важливу роль у становленні навчального закладу відіграв перший його керівник - Лещенко Віталій Федорович. На той час технікум готував фахівців зі спеціальностей "Автоматика та телемеханіка", "Планування промислових підприємств", "Обробка металів різанням".
   У 1971 році в навчальному закладі відкривається нова спеціальність "Виробництво мікроелектронних пристроїв", яка була гостро необхідна Чернігівському радіоприладному заводу.
   З 1972 по 1982 рік колектив технікуму очолював Чміль Владлен Антонович, який зробив великий внесок у розвиток навчально-виховного процесу. Згідно з наказом Міністерства галузі від 2 грудня 1974 року технікум реорганізовується в самостійний вечірній Чернігівський радіомеханічний технікум. А з 1 вересня 1978 року починається підготовка фахівців і на денному відділенні зі спеціальностей : "Обробка металів різанням", "Виробництво мікроелектронних пристроїв".

   Слід також визначити роботу Бєлих Валерія Васильовича, який очолював педагогічний колектив з 1982 по 1996 роки.
   У 1990 році технікум почав готувати фахівців зі спеціальностей: "Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях", "Технічне обслуговування верстатів з програмним управлінням та роботехнічних комплексів", "Виробництво виробів електронної техніки". Ці спеціальності користувались великим попитом серед підприємств України.
   З 1995 року вечірнє відділення замінюється заочним і готує фахівців з усіх напрямків.

   У 1996 році колектив технікуму очолив Радченко Віктор Миколайович. В умовах розбудови незалежної Української держави перед педагогічним колективом технікуму стоять відповідальні завдання. Вони пов'язані з необхідністю підвищення якості підготовки спеціалістів і відкриттям нових , потрібних у наш час спеціальностей. З цією метою в технікумі проводиться перепрофілювання, відкриваються нові спеціальності, яких потребують галузі народного господарства. Це "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів", "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв", "Економіка підприємства".
   З 1 вересня 2002 року технікум починає готувати фахівців зі спеціальності "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж".
   В зв'язку зі зрушеннями в економіці Чернігівського регіону виникла потреба знову готувати фахівців за спеціальністю "Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях". Тому з 1 вересня 2004 року технікум відкриває спеціальність "Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях" та нову спеціальність "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів".
   У 2011 році, керуючись потребами сучасного ринку, технікум відкриває нову спеціальність: "Обслуговування програмних систем і комплексів", у 2013 році - "Організація перевезень і управління на автотранспорті".
   Враховуючи клопотання трудового колективу, у 2012 році ЧРМТ був перейменований у ДВНЗ "Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій".
   У 2014 році як структурний підрозділ увійшов шляхом приєднання до ЧНТУ і перейменований у Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ.

сайт знаходиться в процесі реорганізації

 

 
 
 
   куля ГОЛОВНА
   куля НОВИНИ
   куля ІСТОРІЯ
   куля СТРУКТУРА
   куля НАВЧАННЯ
   куля ВИКЛАДАЧАМ
   куля ПОДІЇ
   куля ГАЛЕРЕЯ
   куля ЄВРОКЛУБ
   куля СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
   куля ВСТУПНИКАМ
   куля ПУБЛІЧНА ІНОФОРМАЦІЯ
   куля КОНТАКТИ
   куля КАРТА САЙТУ
ЧТТКТ

chrmtukrpost.net
chrmtukr.net

сайт створено на основі шаблонів, розроблених студентами ЧРМТ,

готується до запуску новий сайт!

   
ГОЛОВНА куля НОВИНИ куля ІСТОРІЯ куля СТРУКТУРА куля НАВЧАННЯ куля ПОДІЇ
куля ВСТУПНИКАМ куля КОНТАКТИ куля КАРТА САЙТУ